<<< ALTYAPI TESİSAT >>> İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur.

0539 451 07 41
9May 2018
May 9, 2018

Pimaş Açma

PİMAŞ AÇMA

Pimaş Açma Yöntemleri;

Su tesisat firmasının lideri Altyapı Tesisat firmamız, pimaş açma hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Kameralı ve bilgisayar destekli cihazlar ile tıkalı olan pimaş ve giderleri kırmadan açmaktadır. Firmamız 15 adet servis aracı ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ulaşmaktadır. Tıkalı olan pimaşlar için firmamız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Pimas-acma

Pimaş açma

PİMAŞ BORULARIN TIKANMA SEBEPLERİ

Pimaşlar, banyo, lavabo ve tuvalet gibi pis su gider atıklarının tahliyesinde rol oynayan borulardır. Pimaş tıkanmasında ki en büyük etken, suda erimeyen cisimlerin atılmasıdır. Örneğin lavaboya dökülen yemek yağları, tuvalete atılan ıslak mendil, rulo halinde atılan peçete ve tuvalet kağıtları, plastik cisimler su borusunu tıkayan cisimlerdir.

 • Tuvalet kağıdı ve ıslak mendiller
 • Katı ve suda erimeyen cisimler
 • Yemek artıkları ve dökülen yağlar
 • Gırtlak hortumun fazla ileri gönderilmesi
 • İnşaat beton parçaları ve harç kalıntıları
 • Boruların yeteri kadar eğilimli olmaması

Pimaş borular sadece mendil, rulo peçete kağıt gibi atıklar sebebiyle tıkanmazlar. Örneğin tesisat gider hatlarında çöküntüler pimaş tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bahsettiğimiz çöküntüler, kalitesiz tesisat malzemelerinin kullanımından ya da bina inşaatı esnasında hatalı yapılan işçilik dolayısıyla meydana gelmiş olabilir.

robotla pimaş açma

robotla pimaş açma

TIKALI PİMAŞLARINIZI KIRMADAN ROBOTLA AÇIYORUZ.

Pimaşlar, lavabo, banyo, logar ve kanalizasyonlarda bulunur . Tıkanan pimaş nerede olursa olsun profesyonel firmamız tarafından kameralı cihazlarla tespit edilip, robot cihazlarla kırmadan açılabilmektedir. Robotla pimaş açma işlemi sırasında tesisata herhangi bir zarar verilmemektedir.

 

PİMAŞ AÇ KULLANMAK

Pimaş açma ve lavabo açıcı olarak satılan kimyasalların bir damlası vücudunuza temas ettiğinde cildi yakmaktadır. Asit içerikli bu kimyasallar hem sağlığınızı tehdit eder hem de pimaş borularının contalarının erimişine ve pimaşların delinmesine sebep olur.

TIKANAN PİMAŞ BORULARI NASIL AÇILIR?

Tıkanıklık açma cihazlarımız, pimaş borulara zarar vermeden tıkayan nesneleri pimaş boruların içinde parçalayarak tıkanıklığı açarlar. Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak için kameralı cihazlar kullanılır , bu cihazlar pimaş borularının içi görüntülenerek tıkanıklığın sebebi ve tıkanıklığa sebep olan cisimler görüntülenerek çözüm için hangi teknolojik cihaz kullanılmalı kararı verilir.

 

TIKANIKLIK AÇMADA HİZMET VERDİĞİMİZ BORU TÜRLERİ

 • Tuvalet giderleri (yer taşı , klozet , pisuvar)
 • Banyo süzgeç giderleri
 • Lavabo gider borusu
 • Bina ana hat giderleri
 • Balkon teras giderleri

Pimaştan su geri taşıyorsa endişelenmeyin. Zemin kat veya ortak gider borusu fark etmeden bütün bölgelere müdahale ediyoruz. Pimaş açma merkezi olarak 30 dakikada tüm İstanbul’ a servis garantisi.

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir